Mini 5.8G FPV Alıcı UVC Video Downlink OTG + TS832 48Ch 5.8G 600 mw Kablosuz Ses/Video verici için VR Android Telefon

Mini 5.8G FPV Alıcı UVC Video Downlink OTG + TS832 48Ch 5.8G 600 mw Kablosuz Ses/Video verici için VR Android Telefon

SKU: f6805

Yeni ürün

₺165.77 ₺152.50
Etiketler: Ucuz Mini 5.8G FPV Alıcı UVC Video Downlink OTG + TS832 48Ch 5.8G 600 mw Kablosuz Ses/Video verici için VR Android Telefon, Yüksek Kalite Mini 5.8G FPV Alıcı UVC Video Downlink OTG + TS832 48Ch 5.8G 600 mw Kablosuz Ses/Video verici için VR Android Telefon, Çin Parçalar ve Aksesuarlar Tedarikçiler.


Özellikleri Bu yeni sürüm, otomatik sweep ekleyin ve matc frekans, Kar ekran 0.1 s Gecikme. Ben inanıyorum olmuştur dijital harita konusunda simülasyon tangled olmuştur, daha sonra biz bir sürü söyle bu ürün, orijinal simülasyon biz sadece başladı var! Orijinal 150 noktası tam frekans bandı tarama 1500 kez RSSI yoğunluğunu hesaplamak için, kilitleme en doğru frekans! Geleneksel 3240 kanal verici frekansı eğiliminde olacaktır sürüklenme gelen 5 m için 10 m, geleneksel alıcı 32 kanal, hangi sadece 10 m hassas, maksimum mesafe 10 m arasında bir fark olabilir 5 kez Biz kanal artırmak için 150, doğruluk 2 m, 2 m da en yüksek! 2 m temel can kilit doksan beş yüzde sinyal noktaları, en yüksek doğruluk çip .. Bireyler arasındaki mesafe yüzde on anda kontrol edilebilir Bir yüksek doğruluk ile, daha sonra soyut radyo, nasıl biz herkese göstermek, bu yüzden made 2 ay, hiçbir artış güç tüketimi ve maliyet bir OSD dalga yapmak için görüntü arayüzü !! Bu şey cep spektrum enstrüman, algılayabilir kalitesi anten, verici yapmak için yatay karşılaştırma, fabrika 'elektromanyetik ortamında test, uçak, vb .. Yeni özellikler eklemek için 2 nesil: 150 frekans noktaları + otomatik süpürme frekans + kar ekran + ...... Daha basit ve güzel görünüm ...... Soru 1: ne kadar bu alıcı almak olabilir? Bir: bu sadece bir alıcı. Bu faktörlerin bir sürü hakkında! 200 MW fazla 10 kilometre, 2 W fly yüzlerce metre de bir sürü insan vardır. Biz bu yapmayın! Bu sadece bir alıcı sadece telefonu kullanmak, onu görmek için değil çünkü kullanımı cep telefonları artırmak azaltmak için 2 alıcı nasıl birçok MW? Bir: alıcı bir radyo frekans güç yok. Bu gibi soran nasıl loud sizin kulakları vardır. Bu kulak... Bizim dükkanı şiddetle tavsiye ile donatılmış olabilir 600 MW verici. Herhangi biri ile de donatılmış olabilir 5.8G video verici piyasada. Soru 3: entegrasyon OSD ne Cevap: OSD değil gökyüzü! Ürünler giriş. Yelken modeli sevgi ve özveri, destek herhangi bir uçuş kontrol!!!! Herhangi bir uçak!! Değil sormayın lütfen destek Xinjiang uçuş kontrol çok düşük 'ın sorunu .... Bu bir 5.8G alıcı, geleneksel aktarılır ekran, biz telefon için geçti, ve aynı zamanda ekran geçirilen olabilir .. Kullanarak kablolama ve yapısı basitleştirilmesi cep telefonu güç kaynağı!! Güçlü cep FPV bu app ile birleştiğinde, VR uçuş temsil!!! PS şu anda test Qualcomm ve Samsung CPU cep telefonu için destek HUAWEI ve MTK CPU cep telefonu ek olarak bireysel yüksek-end modelleri için tüm temel desteklemiyor, ne cep telefonu CPU bilmiyorsanız da yapmak değil, ben olmaz ne olduğunu söyle cep telefonu cpu .. Sıcak hatırlatma: daha fazla doksan yüzde HUAWEI cep telefonu desteklemiyor, MTK CPU desteklemiyor, gerçek telefon veya tablet de tanımlamak için kişi test edilmesi gerekir!! Aşağıdaki grafik müşteri yansıtır, sadece referans için. Doğruluk doksan yüzde. Oppo ve adım adım bazı modelleri OTG fonksiyonu kurmak gerekir bağlantıyı açmak için. Tüm 5.8G görüntü aktarımı için destek!! Destek AV çıkışı, saklıdır vardır lehim.

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)

 • kullanım: Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
 • Dört tekerlekten Sürücü Özellikler: yarık
 • Marka Adı: Readytosky
 • aracı Malzemeleri: taşlanmış
 • Teknik parametreler: Değer 3
 • malzeme: Maden
 • RC Parçaları & Aksesuarları: Bağlantı / Kablolama
 • Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme: Dişli
 • Araç Tipi için: Uçaklar
 • Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar: motor
 • is_customized: Yes
Sara Mene 2019-03-12 Satıcı cevap vermeyi geciktirir, ürün çalışır, ancak açık alanlarda bile sinyali kolayca kaybeder ve ayarlamak için çok çalışırdı. Sitede belirtilen uygulama, düşük uygulama FPViewer satın alan çalışmaz. Aralık probleminin geliştiğini görmek için diğer antenler satın alacak! Verici çok sıcak bile 60 ° c harcamalıdır! 4/5
Somalisis 2019-01-28 Iyi ürün 5/5
İlk değerlendirme yazan siz olun!

İlgili ürünler

En çok satanlar