Network Solutions Firma İçi Transfer İşlemi

Network Solutions Firma İçi Transfer İşlemi için izleyeceğiniz yollar şu şekilde:

1-) Öncelikle siteden bir tane kullanıcı oluşturmak gereklidir. Transfer edeceğiniz domaini o hesaba atmış olacaksınız. ( Daha önce hesabınız var ise yapmanıza gerek yoktur.)
2-) Domainin transfer edileceği Network Solutions hesabına giriş yapın.
2-) Buraya tıklayarak domain transfer isteği sayfasına girin
3-) İlgili yere transfer edeceğiniz domaini girin ve Get Started butonuna basın.
4-) Bu aşamada yazdığınız site adresinin tam olarak istekte bulunmak için aktarılması istenen sitenin isminin yanındaki kutucuğu işaretleyiniz. Daha sonra Continue butonuna basarak ilerleyin.
5-) Daha sonra karşınıza iki kutucuğu işaretlenmiş olan bir sayfa çıkacaktır. Üst tarafta olan transfer işlemi ücretini gösteriyor altındakinde ise aktardığınız anda domain ücretini ödemek istiyor musunuz diye soruyor. Siz sadece transfer işlemi yapacaksanız sadece üstteki kutucuk işaretli kalsın alttakini iptal edin. (Transfer işlemi ücretsiz gerçekleşiyor.). Sonra ise ilerlemek için SECURE CHECKOUT
5-) Talebinizin ardından domain sahibine transfer işlemine dair onay e-postası 48 saat içerisinde iletilir. Onay linkine tıklayıp transfere onay verildikten sonra domain talep de bulunduğunuz ns hesabına aktarılır.

Yukarıda verilen işlemleri gerçekleştirdikten sonra isteğiniz web sitesi yetkililerine iletilecek ve transfer işlemlerinizi gerçekleştire bilmektesiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest