Lumia 1030 Detaylı Özellikler

tarafından
13
Lumia 1030 Detaylı Özellikler

Lumia 1030 Detaylı Özellikler

Lumia 1030 kullanıcısına sunulalı pek bir zaman olmamaktadır. Ancak kullanıcı tarafından bilinmeyen özellikleri de bulunmaktadır. Bu özellikler kullanıcı tarafından ya bilinmiyor ya da henüz duyulmamıştır. Özellikleri kullanıcısını Lumia 1030’a bağlamaktadır.

Lumia 1030’ un, 32GB, 64GB ve 128GB dâhili hafızası bulunmaktadır. Micro SD kart desteği olup olmadığı henüz belli değildir. USB 3,1 bağlantısı da bulunmaktadır. 5inç Full HD ekranı bulunmaktadır. Tam bir dikdörtgen tasarımı ile gelmektedir. Kenarları metal çerçeveden, gövdesi ise poikarbondan oluşmaktadır. Kamerası Lumia 1020 gibi arkadan çıkıntılı bir şekilde olmaktadır. Bluetooth, Wifi sağlayıcıları da bulunmaktadır. Gelişmiş bir ses kalitesi bulunan bu telefon diğer telefonlardan ses kalitesi olarak önde gelmektedir. Windows işletim sistemine sahip olması da telefona başka bir özellik katmaktadır. Windows işletim sistemine sahip olması da telefonun en başarılı özelliklerinin yarısından fazlasının bu uygulamalarla oluşmasını kanıtlamaktadır. X BOX uygulaması ile oyunların en orijinaline ve en kaliteli bir şekilde oynanmasını sağlamaktadır ve birçok oyuna sahip olmaktadır. Windows Store ile de telefona ait uygulamalara sahip olunmaktadır. MİX RADİO ile de en kaliteli yerli yabancı en iyi müzikleri indirip dinleyebilmek mümkün olmaktadır.

Bu uygulamalar ve özelliklerle Lumia 1030 kullanıcılarını beklemektedir. En iyilerden biri haline gelmiş olan bu telefon çok satanlar arasına da girmeyi de başaracaktır. Telefonun özelliklerinin tahminen bunlar olacağı kesindir. Ancak telefon sunulduktan sonra yeni özelliklerin de gelebilme ihtimali de kullanıcılarını şaşırabilmektedir.