Kırılmaya ve Patlamaya Dayanıklı Telefon

Kırılmaya ve Patlamaya Dayanıklı Telefon

Günümüzdeki telefonlarda en büyük korku cihazın su geçirip geçirmediği, kırılmaya ne kadar dayanık ve patlamaya riski ne kadardır, bunlar alıcıların dikkat ettiği özelliklerin ön planda olanlarıdır. Firmalar suya dayanıklı ürünler üretmeye başlasalar da patlamaya karşı herhangi bir önlem alınmadı.Bu durumun önüne ise Pixati Impact X adlı telefon geçti.

Akıllı telefon piyasası daha çok telefonda temizliğe önem veriyor.Yani cihazlar genellikle suya dayanıklı ya da toza dayanıklı olarak geliştiriliyor.Ancak bunlar için kullanıcılara kesin bir garanti verilmiyor.Pixati Impact X adlı telefon bu durumu fark etti ve bir farklılığa giderek patlamalara ve yanmalara karşı bir telefon geliştirdi.

Geçtiğimiz günlerde flaş bir gelişme yaşandı ve Pixati adlı telefon kullanıcılara duyuruldu.O cihaz çoğu telefondan oldukça farklı işlevlere sahip. Diğer telefonlar suya karşı dayanıklılığı önemserken Pixati firmasının ürünü patlamalara karşı boy gösteriyor. Genellikle zor şartlarda çalışan insalar için tasarlanmış olan telefon , düşmelere , patlamalara , donmalara ve yanmalara karşı oldukça dayanıklı.

Pixavi Impact X adlı bu telefonun bazı özellikleri aşağıda listelendi:

3000 mAh batarya(gayet uzunbir ppil ömrüne sahip

4.3 inç. 800×480 Gorilla Glass ekran

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest