Iphone 5s’in 3 kötü özelliği

tarafından
12
Iphone 5s’in 3 kötü özelliği

Iphone 5s’in 3 kötü özelliği

Merhabalar değerli f5blog takipçileri. Günümüzün Iphone telefonlarının her yıl bir üst modeli çıkmasına rağmen şuan günümüzde birçok kişinin favorisi olan Iphone 5s gerçekten çok güzel özelliklere sahip. Kamerası, işlemci hızı, oyun performansı oldukça iyi olan bu telefonun kötü özellikleri de var tabi. İyi özelliklerini herkes bildiği için kötü özelliklerine değinmek istedim.

1: Gelmiş geçmiş en pahalı Iphone;

Iphone serilerinin ucuz olmadığını hepimiz biliyoruz. Fakat sürekli yeni serilerinin çıkmasına rağmen Iphone 5s fiyat konusunda halen aynı özelliklere sahip diğer mobil cihazlara göre pahalı satılmaktadır. Özellikleri ne kadar iyi olursa olsun bir telefon o kadar pahalı olmamalı.

2: Çizilmelere dayanıklı değil;

Iphone 5s in alüminyum kasası çizilmeye dayanıklı değil. Dış etkenler yüzünden çizilmeye meyilli olan bu telefon çizikleri belli edecek renkle kaplanmış. (Altın renkli olanı daha az belli edebilir.)

3: Parmak izinizin taklidi yapılabilir mi

Güvenliği geliştirmek amacıyla eklenen parmak izi okuma özelliği birçok soru işaretini beraberinde getirdi. Parmak iziniz taklit edilmesi sizin adınıza yapılacak şeylerden sizi sorumlu tutar.