iPhone 3GS Fiyati ve Özellikleri

tarafından
29
iPhone 3GS Fiyati ve Özellikleri

iPhone 3GS Fiyati ve Özellikleri

Apple iPad Mini 2 İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatları

Bu yazımda sizlerle birlikte geçmişte en popüler tablet bilgisayar modelleri içerisinde yer alan Apple iPad Mini 2 incelemesi yapacak, ürünü çok daha yakından tanıyacak ve avantajlarını çok daha net bir şekilde görebilme şansına da sahip olacağız. Dünyanın en büyük akıllı cihaz üreticisi olmayı başaran Apple şirketinin tablet teknolojilerinde yarattığı bir nevi devrim diyebiliriz.

Tablet bilgisayar modelleri içerisinde en performanslı, en kaliteli ve en kullanışlı modellerden birisi olarak kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine çeken bir aygıt. Apple resmi internet sitesi üzerinden satışı devam eden ürün, arkasından birçok farklı ürün gelmesine rağmen hala en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Teknik özellikleri ile alakalı detayları incelemek istiyoruz.

Apple iPad Mini 2 Teknik Özellikleri

1. Gümüş ve Uzay Grisi renk seçenekleri
2. 7.9 İnç Full HD retina Multi-Touch LED ekran (3.1 milyonun üzerinde renk)
3. 2048 x 1536 çözünürlük ile birlikte 326 PPİ seçeneği
4. 5 Megapiksel iSight HD arka kamera
5. 1.2 Megapiksel FaceTime ön kamera
6. 64 bit Cortex A7 işlemci modeli
7. 331 gram ağırlık
8. Lityum polimer özellikli batarya
9. IOS 9 mobil işletim sistemi
10. 1 GB DDR3 ram bellek
11. 16 / 32 / 64 / 128 GB dahili depolama seçenekleri
gibi özellikleri ile günümüzde hala en kaliteli ve en görsel tablet bilgisayar modelleri içerisinde başarılı bir şekilde yer almaktadır. Birçok farklı satış opsiyonu ve fiyat seçeneği ile sunulan bu ürün ile alakalı detayları daha yakından inceleyelim.

Apple iPad Mini 2 Fiyatları

Apple resmi internet sitesi üzerinde 4 ayrı satış opsiyonu ile sizlerin beğenisine sunulan ürünlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Ürün ile alakalı fiyat detaylarını resim şeklinde sizlere sunmak istiyoruz.

Apple iPad Mini 2 Tablet Bilgisayarı Neden Almalıyım?

Öncelikle her zaman olduğu gibi Apple şirketinin eşsiz kalitesi ile sizlere sunuluyor. Ancak ben şahsım adına konuşmam gerekirse tablet bilgisayar konusunda Apple markasından başka bir markaya gidilmemesinden yanayım. Apple iPad Mini 2 modeli için de bu durum fazlası ile geçerli diyebilirim.
Cihazımız öncelikle tam anlamı ile bir performans canavarı. Kasa boyutları anlamında sizlere en iyi deneyimi sunduğu gibi dokunmatik performansı açısından Apple yine farkını hissettiriyor. IOS 9 işletim sistemi ile karşımıza çıkıyor ve 500.000’den fazla uygulama – oyun indirme seçeneği elinizin altında oluyor.
7.2 milimetre inceliği ile bir kalem kadar ince olması, cihazı diğerlerinden ayrı kılan bir özellik. Her yerde sorunsuz bir şekilde taşıyabileceğiniz ve performans anlamında sizlere asla sorun yaşatmayacak bir cihaz. Samsung, LG ya da diğer markaları bir kenara bırakın. Tablet bilgisayarda yegane marka Apple arkadaşlar.