Apple iWatch: Satın almakta kararsız kalanlar

tarafından
9
Apple iWatch: Satın almakta kararsız kalanlar

Apple iWatch: Satın almakta kararsız kalanlar

Giyilebilir teknolojiler hayatımızda yer edinmeye başladı. Bir zamanların köstekli saatlerinden internete bağlanabilen, video ve kamera olarak kullanılabilen, diğer cihazlarla eşleşebilen akıllı saat dönemine gelmiş bulunuyoruz.

Apple’ın son teknolojik oyuncağı Apple iWatch pek çok teknolojiseverin ilgisini çekmesine karşın özellikleri ve sağlayabilecekleri konusundaki detaylar hala merak konusu. İşte size Apple Watch konusundaki detaylar:

Fiyat: Apple iWatch’ın yurtdışı satış fiyatı 350 dolardan başlıyor. Farklı alternatif ve kombinasyonlarla çok daha yüksek fiyatlara erişebilecek cihazın makul bir saate göre cepleri yakacağı göz ardı edilemeyecek detayların başında geliyor.

Bağlanabilirlik: Apple Watch bir Apple dünyası içerisinde fantastik bir cihaz olabilecek gibi görünüyor. Safir ekranı, kontrol özellikleri ve tamamlayıcı bir cihaz olan teknoloji severlerin gönlünde yer etmiş olmasına rağmen hala ne kadar işlevsel olabileceği konusunda soru işaretleri mevcut.

Giyilebilirlik: Teknoloji ve fiziksel özelliklerin açık bir şekilde belirtilmiş olmasına karşın uygulamada nasıl sonuçlar verebileceği henüz net değil. Bu konuda özellikle gelecekteki ürünlerin tecrübe edilmesi yönünde pek durumun izlenmesi gerekiyor.

Kullanışlılık: Yoğun bir tempoda çalışıyorsanız kolunuzdaki saatin işlevselliğinin ötesinde kullanım süresi yönünden nasıl sonuç verebileceğini kestirmek oldukça güç. İnsan alışkanlıklarının teknoloji ile ne kadarlık süreç içerisinde değişeceğini hep birlikte göreceğiz.