Apple iPhone 4S İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatları

tarafından
25
Apple iPhone 4S İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatları

Apple iPhone 4S İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatları

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte iPhone 4S incelemesi yapacak ve aynı zamanda teknik özellikleri, fiyatları ve resimleri ile alakalı olarak da detayları sunma yoluna gideceğiz. Apple şirketinin geliştirdiği her telefon kısa zaman içerisinde ilgi çekti. Şuan piyasada her ne kadar iphone 9, iphone x gibi üst sürümleri çıkmış olsada iphone sürümleri sürekli olarak en çok kullanılan mobil cihazlar arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı iphone 4s her ne kadar eskidi diye bilinse de halen bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Donanım özellikleri olarak incelediğimiz zaman da her ne olursa olsun Apple deneyimini sunan bir cihaz olması nedeni her şekilde tercih edilebilir ve sizlere en iyi deneyimleri sunabilir. Ülkemiz genelinde zaten Apple ürünlerine karşı muazzam bir ilgi olduğunu biliyoruz. Bu neden dolayısı ile sizlere cihazı en iyi şekilde tanıtmak ve tanımanıza yardımcı olmak amacı içerisine girdik.

Apple iPhone 4S Teknik Özellikleri

1. Ağırlık düzeyi 140 gram
2. 640 x 960 LED Backlit LCD ekran modeli (16 Milyon Renk)
3. 16 GB, 32 GB ve 64 GB dahili depolama kapasitesi seçenekleri
4. 512 MB RAM bellek
5. 1420 mAh Lityum Polimer batarya
6. 8 megapiksel ön kamera
7. 1 GHz dual-core ARM Cortex-A9 processor, PowerVR SGX543MP2 GPU, Apple A5 işlemci modeli
gibi seçenekleri ile markanın yavaş yavaş üst segment telefonlar geliştirme yolunda attığı en büyük adımlardan birisi olarak kısa zaman içerisinde dikkatleri üzerine çekti diyebiliriz. Ülkemiz genelinde çok satan bir model oldu. Steve Jobs olmazsa olmaz kriterleri çerçevesinde geliştirilen küçük boyutlu ancak seri telefon modellerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor desek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız.

Apple iPhone 4S Fiyatları

Apple her cihazını pahalı sattığı gibi üstünden uzun süre geçmesine rağmen bu cihazını da çok ciddi bir ücret ile sizlerin beğenisine sunuyor. 900 TL – 1300 TL aralığında bu mükemmel ürüne sıfır olarak internet üzerinden yapacağınız siparişleriniz ile sahip olabilme şansına da erişebileceksiniz.

Apple iPhone 4S Almalı Mıyım? Almamalı Mıyım?

Objektif olmakta yarar var. Apple şirketinin geliştirdiği her türlü telefon, diğer markalardan ve Android işletim sisteminden daha iyi seçenekleri sunduğundan dolayı insanların gözünde de bir çeşit kahraman gibi görünen telefonlar arasında. Ancak her ne olursa olsun bu fiyatlara çok daha kaliteli telefonlar kullanabilme şansına erişiyorsunuz.
RAM olarak son derece düşük kapasiteli bir telefon. İşlemci, diğer donanımlara nazaran birkaç adım daha üstte olduğu gibi aynı zamanda ekran çözünürlüğü olarak da biraz geride kalan cihazlar arasında yer alıyor. İki ayrı renk seçeneği zaten en çok sevilen özellikleri arasında. Ancak ben bu fiyata çok daha kaliteli telefonları sizlere önerebilirim.
Artık küçük kasalı telefonlar tercih edilmiyor. Bu neden dolayısı ile alacağınız telefon minimum 4.7 İnç boyutlarında ve bir o kadar da kullanışlı olmalı. Apple almasanız dahi çok daha iyi seçenekler üzerine eğilim göstermenize yardımcı olabiliriz. Yorum yazmanız yeterli.