Apple iPhone 3GS İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

tarafından
24
Apple iPhone 3GS İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

Apple iPhone 3GS İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

Bu yazı ile birlikte sizlere Apple iPhone 3GS incelemesi ile alakalı olarak en iyi seçenekleri sunacağız. Apple markasının ülkemiz genelinde popüler olmasını sağlayan ilk telefon olarak da niteleyebiliriz. 3G teknolojisinin de en etkin şekilde kullanıldığı ilk telefon modelidir.
Farklı kasa tasarımı, kendi döneminin en iyi telefonlarından birisi olması telefonu ön plana çıkaran özelliklerden birisi olarak dikkat çekti. Apple şirketi, ülkemize özellikle bu modeli ile girdi. Sizlere bu telefon modeli ile alakalı olarak aklınıza gelebilecek her türlü seçeneği sunma yoluna gideceğiz. Teknik özellikleri ile başlamak istiyoruz.

Apple iPhone 3GS Teknik Özellikleri

1. Uzunluk: 115.5 mm
2. Genişlik: 62.1 mm
3. Kalınlık: 12.3 mm
4. Ağırlık: 135 gram
5. 8 GB, 16 GB ve 32 GB dahili depolama alanı seçenekleri
6. 3.5-inç Multi-Touch ekran
7. 480×320 piksel çözünürlük 163 ppi
8. 3 megapiksel kamera
9. Li-Ion batarya
10. IOS 3 mobil işletim sistemi
gibi teknik özellikleri ile Apple iPhone 3GS fark yaratan cihazlardan birisi olmayı başarmıştı. Günümüzde hala satışı süren cihazlardan birisidir. Bu neden dolayısı ile fiyat bilgisi merak eden okuyucularımız için fiyat bilgisi de vermek istiyoruz.

Apple iPhone 3GS Fiyatı

Şuan internet üzerinde ortalama olarak bir satış fiyatı bulunmaktadır. 350 – 700 TL dolaylarında satış rakamlarında farklılıklar söz konusudur. Apple ürünlerin en iyi yanlarından birisi de aradan yıllar geçmesine rağmen daima maddi değerini diğer aygıtlara göre korumasıdır.

Apple iPhone 3GS Neden Almalıyım?

Öncelikle akıllı telefon kullanmak isteyen ancak maddi bütçesi yeterli olmayan sevgili okuyucularımız. Kaliteli bir aygıt kullanmak istiyorsanız, öyle aşırı özelliklere gerek yok diyorsanız sizlere önerebileceğim cihazlardan birisidir diyebilirim.
Ancak telefon olukça eski model bir telefon ve yeni güncellemeleri alamadığından dolayı günümüzde yapabildiğiniz birçok şeyi bu telefon ile yapamama şansına sahip olursunuz. Şahsım adına konuşmak gerekirse Apple deneyimi yaşamak isteyen ekonomi sınırlı kişiler için mümkün bir telefon.
Bana kalırsa buna vereceğiniz fiyata internet üzerinden çok daha kaliteli ürünler alabilme şansına sahip olabilirsiniz. En azından daha yeni ve uygulama anlamında sizlere kısıtlama yapmayacak ürünler.